Hakkımızda

Vizyonumuz
İnsana ve kültürel değerlere ve çevreye önem veren güçlü bir şirket olarak; aklın ve sektörümüzdeki en yeni ve hijyenik sistemleri kullanarak, kaliteli bir hizmet ile “ANTPORT markası altında Antalya da Sektöründe Örnek gösterilen” bir şirket olmaktır. Bu temelden, inançtan yola çıkan ANTPORT önümüzdeki yıllarda Meyve ve Sebze Hizmetinde Antalya’nın en Kaliteli ve Hijyenik firması olmak için var gücüyle çalışmak.

Misyonumuz
Çalışanlarının, tedarikçilerinin ve müşterilerinin (iş ortaklarının) memnuniyetini sağlamış, gelişen teknoloji ve yenilikleri bünyesine alan kaliteli hizmet üretimi yapan bir firma olmaktır.

Biz ANTPORT olarak; “Müşterilerimize en iyi hizmeti nasıl verebiliriz?” diyerek bu yola çıktık. Müşterilerimiz “En Büyük ve en önemli” olarak algılandı. Çünkü; Belirlediğimiz şirket yapısında Siz Müşterilerimizi tepe noktasına yerleştirdik. Firmanıza verilecek hizmet heyecanını; alınan siparişten başlatıp, tedarik, paketleme, sevkiyat ve teslimat sonrası müşteri geri bildirimine kadar Kalite yönetim sistemi gereğince takip altında tutmaktayız. Böylelikle kişisel hatalardan oluşabilecek riskleri minimuma indirmiş bulunmaktayız.

1 Kg ürünün bile müşterimiz için çok kıymetli ve zamanında orada olması gerektiği bilinci bütün personelimize aşılanmıştır. Düzenli yapılan personel eğitimlerinde kalite ve müşteri hassasiyeti personellerimize anlatılmaktadır.